Binnen 6 weken uw droomauto
20 jaar ervaring
Volledig ontzorgd van A tot Z
Oplossing op maat

Onze mensen hebben een enorme drive, altijd inspiratie, goede ideeën en ruime ervaring in het importeren van oldtimers!

Managing Director

Menno Benningshof

Menno Benningshof

Managing Director

menno@mchnl.com

Salesafdeling

Robin van den Berg

Robin van den Berg

Sales Manager

robin@mchnl.com
+31 (0)6 26 250 095

Jorien Melsen Loos

Jorien Melsen Loos

Sales representative

jorien@mchnl.com

Daniëlle van Venrooy

Daniëlle van Venrooy

Sales representative

danielle@mchnl.com

Megan Diaz

Megan Diaz

Marketing en communicatie

megan@mchnl.com

Jan Slof

Jan Slof

Sales representative

jan@mchnl.com

Petra Gabriëls

Petra Gabriëls

Sales representative

petra@mchnl.com

Evelyn Rinses

Evelyn Rinses

Sales representative

evelyn@mchnl.com

Neem contact op

  • Hoe wij omgaan met je persoonsgegevens kun je lezen in ons Privacy beleid

Business Development Manager

Rolph van der Linden

Rolph van der Linden

Business Development Manager

rolph@mchnl.com
+31 (0)6 33 085 739

Tesla & Projects

Thom van den Berg

Thom van den Berg

Project Manager

thom@mchnl.com

Operationele afdeling

Eric van der Toorn

Eric van der Toorn

Operational Manager

eric@mchnl.com

Nancy Michielse

Nancy Michielse

Operationele afdeling

nancy@mchnl.com

Emilia Smotrys

Emilia Smotrys

Operationele afdeling

(Pools sprekend)
emilia@mchnl.com

John Brouwers

John Brouwers

Operationele afdeling

john@mchnl.com

Roy van der Wildt

Roy van der Wildt

Operationele afdeling

roy@mchnl.com

Rowan Verstraaten

Rowan Verstraaten

Operationele afdeling

rowan@mchnl.com

Frank Nagtzaam

Frank Nagtzaam

Operationele afdeling

frankn@mchnl.com

Joanna Grabowska

Joanna Grabowska

Operationele afdeling

Joanna@mchnl.com

Michelle Riedelsperger

Michelle Riedelsperger

Operationele afdeling

michelle@mchnl.com

Aneta Maria Chojnacka

Aneta Maria Chojnacka

Operationele afdeling

(Pools sprekend)
Aneta@mchnl.com

Stef Govaarts

Stef Govaarts

Operationele afdeling

stef@mchnl.com

Douane afdeling

Paul Usmany

Paul Usmany

Douane afdeling

paul@mchnl.com

Johan Kik

Johan Kik

Douane afdeling

johan@mchnl.com

Kitty Akkermans

Kitty Akkermans

Operationele afdeling

kitty@mchnl.com

Boekhouding

Mathew Disco

Mathew Disco

Boekhouding

mathew@mchnl.com

Loods afdeling

Frank Nijssen

Frank Nijssen

Warehouse Manager

frank@mchnl.com

Guy vogelzang

Guy vogelzang

Assistent warehouse Manager

guy@mchnl.com

Neem contact op

info@mchnl.com

Weten hoeveel het gaat kosten?

Offerte aanvragen